Останні новини

Рубан заявив про ризик Києва потрапити до "помаранчевої" зони

Такого висновка він дійшов через збільшення показників сезонної захворюваності

Начальник ГУ Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан заявив, що Київ має ризик потрапити до "помаранчевої" зони щодо рівня небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Це може трапитися через збільшення показників сезонної захворюванності.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання УНН.

Читайте також: Очільник Київської ОДА Володін захворів на COVID-19

За його словами, збільшення захворюванності почалося з минулого тижня, а за наявними даними, в Україні циркулює 5 збудників коронавірусу.

"Ми спостерігаємо поступове збільшення захворюваності, незначне. Максимальне буде на цьому тижні... Можемо говорити, що у нас є ризики потрапляння до "помаранчевої" зони, а потім уже ми не допустимо, щоб Київ, як столиця, потрапив до "червоної", - зазначив Рубан.

Очільник ГУ Держпродспоживслужби додав, що природнє збільшення сезонної захворюванності триватиме протягом 2-3 тижнів. Проте, він підкреслив, що не думає, що столиця зможе досягти показників, які приведуть її до "червоної" зони.

Нагадаємо:

  • Україна отримає додатково ще 5 мільйонів доз вакцин від коронавірусу. Про постачання українська делегація домовилась із американським виробником вакцини NovaVax. До України препарат прибуде не раніше липня 2021 року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05