Останні новини

Спрацювала система ризиків: Київська митниця спростовує “навмисне” затягування розмитнення кисневого обладнання для харківських лікарень

Митники проводять необхідні процедури

У ряді ЗМІ Харкова з’явилась інформація про затримку та оформлення концентраторів кисню з порушенням законодавства в Київській митниці. У Київській митниці спростовують цю інформацію та зазначають, що не зацікавлені в затягуванні митного оформлення будь-якого товару, а особливо - необхідного для лікування COVID-19.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на Facebook.

Джерело: Facebook

Станом на вечір 18 листопада в Київській митниці в очікування завершення оформлення є три декларації, подані для митного оформлення концентраторів. Одна подана 17 листопада, дві інші 18 листопада.

По цим документам здійснюються перевірки та перевіряються ризики, які виникають під час оформлення імпортних товарів та обладнання.

“За умови виконання імпортером своїх обов’язків, визначених Митним кодексом України для оформлення товару в режимі “Імпорт”, митниця завершить всі митні формальності якомога швидше з дотриманням норм та правил чинного законодавства” - йдеться в заяві.

Нагадаємо,  лікарні в місті Біла Церква, у якій начебто помер хворий на коронавірус чоловік, який поступився своїм киснем сину, спростували цю інформацію.  Вийти в ефір
08.05