Останні новини

Справу підозрюваних у вбивстві Шеремета розглядатиме суд присяжних

25 серпня Шевченківський райсуд Києва постановив, що справу підозрюваних у вбивстві Шеремета Андрія Антоненка, Яні Дугарь та Юлії Кузьменко 4 вересня розглядатиме суд присяжних.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина". 

"Призначити судовий розгляд ... судом присяжних ... на 12 годину 4 вересня ", йдеться в ухвалі суду. Саме тоді розглянуть справу Павла Шеремета. Підозрювані в його вбивстві - Андрій Антоненка, Яна Дугарь та Юлія Кузьменко.

На цьому ж засіданні вибрали продовжили запобіжний захід для всіх трьох підсудних. Андрія Антоненка залишать під вартою, Яні Дугарь - суму застави у 168 тис. грн,  а Юлія Кузьменко, яку раніше суд відпустив під домашній арешт, перебуватиме вдома цілодобово до 23 жовтня.

Нагадаємо, Юлію Кузьменко, Андрія Антоненка та Яну Дугарь підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Їх звинувачують в підриві автомобіля журналіста. За версією правоохоронців, закладала вибухівку під авто Шеремета – Кузьменко, а допомагав їй – Антоненко. У грудні 2020 році на брифінгу, де були присутні голова МВС Аваков та президент Зеленський, презентували результати розслідування у цій справі. Правоохоронці доводили, що на основі експертизи очевидно, що саме Кузьменко підкладала бомбу. Звинувачення Кузьменко, яка є дитячим хірургом, та музиканта Антоненко викликало резонанс у суспільстві. Неодноразово відбувались акції протесту з вимогою зняти з них звинувачення. Про фіктивність доказів наголошують і адвокати підозрюваних.

Вийти в ефір
29.10