Останні новини

"Справжня єврейська мама": Полякова розповіла про відносини зі свекрухою

Співачка також розповіла про відносини з рідною мамою.

Відома українська співачка Оля Полякова вперше розповіла про свою свекруху. Зірка поділилася інформацією щодо їх взаємовідносин, а також розповіла, чим мати чоловіка відрізняється від її рідної неньки.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на YouTube.

Читайте також: Каменських показала, як відсвяткувала свій день народження

У програмі "Світське Життя" співачка розповіла, що стосунки з мамою її чоловіка складаються чудово. Вона каже, що вважає свою свекруху справжньою єврейською мамою.

Полякова запевняє, що жодного разу не конфліктувала з нею, та поважає її наче рідну людину, стосунки з якою в неї просто дивовижні. Зірка розповіла, що матері її коханого вже 86 років, але, не зважаючи на це, жінка повна позитиву та енергії. Вона постійно хвалить Олю, дітей та онуків, чим дуже відрізняється від її рідної мами.

"Вона справжня єврейська мама. В неї всі свої - хороші. Сама краща невістка, самі розумні і кращі онуки. Все, що ми робимо, - все найкраще. Моя мама трохи інша, вона критикує, вона розповідає, що кому робити, кому куди йти, що правильно, а що ні", - прокоментувала зірка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wiTqqXJTda0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05