Останні новини

США назвали умови введення нових санкцій проти Північного потоку 2

Про санкції щодо будівництва газогону заявив уже не один представник американської влади

США беззаперечно введе санкцій проти компаній, що будують газопровід Північний потік 2. Але за умови, якщо їхня діяльність підпадатиме під критерії обмежень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Укрінформ.

Читайте також: США планує посилити підтримку України

"Ми продовжуватимемо оцінювати діяльність, що триває в регіоні (будівництва Північного потоку 2– прим. ред.). Якщо ця діяльність відповідатиме критеріям для запровадження санкцій, то я не маю сумнівів – і у вас не повинно бути сумнівів – що нинішня адміністрація дотримуватиметься закону. Я думаю, ви почуєте більше від нас про це", - заявив речник Державного департаменту Америки Нед Прайс під час регулярного брифінгу в Вашингтоні 11 березня.

Він також підкреслив, що в США прийняті закони, які мають покарати компанії, залучені до будівництва газопроводу.

Що таке Північний потік 2?

Це проєкт розширення діючого у Балтійському морі газогону Північний потік довжиною 1234 кілометри. За нього взялися Росія та Німеччина. За задумом він має проходити через економічні зони та територіальні води п'яти країн: Данії (147 км), Німеччини (85 км), Росії (118 км), Фінляндії (374 км) і Швеції (510 км).

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05