Останні новини

Стало відомо, коли може наступити третя хвиля COVID-19

Друга хвиля триватимите до літа

Друга хвиля епідемії коронавірусу COVID-19 в Україні триватиме до літа. Якщо ж вакцинація виявиться не ефективною, то восени може початися третя хвиля.

Про це повідомляє Україна24.

"Зараз так виглядає, що у нас іде друга хвиля, і кількість хворих поступово знижуватиметься. Друга хвиля може тривати ще кілька місяців – до літа. А третя хвиля – якщо вона буде, якщо вакцини не допоможуть нам – передбачається восени. Якщо прогнозувати стосовно інфекцій, які були раніше, зокрема іспанського грипу – то вони проходили в три хвилі. Але тоді були проблеми з вакцинами. Якщо зараз вакцини впораються і зменшать кількість нових випадків, то ймовірно ми третю хвилю і не матимемо", - пояснив лікар-діагност Тарас Жиравецький.

За його словами локдаун допоможе покращити статистику:

"Локдаун допоможе трішки знизити рівень захворюваності. Але те, що зараз відбувається в країні, далеке від того локдауну, який ми бачимо в США чи ЄС. Лікарні готувалися ще в грудні до того, що пікове навантаження буде наприкінці січня. Але зараз з госпіталізації ми бачимо, що кількість пацієнтів у лікарнях трішки знизилася. Імовірно, ми все -таки пройшли цей пік пандемії саме в грудні. Будемо сподіватися, що було саме так".

Нагадаємоу Києві за минулу добу виявили 404 хворих на коронавірусну інфекцію. За добу 455 одужали людей, 10 осіб померли від ускладнень. 


Вийти в ефір
18.01