Останні новини

Стало відоме передсмертне бажання принца Філіпа: його встигли здійснити

Принц хотів піти з життя вдома.

Останнім бажанням покійного герцога Единбурзького принца Філіпа було “мирно померти вдома у власному ліжку”. Крім цього, принц попросив не проводити державні похорони.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на New York Post.

Читайте також: Маловідомі факти з життя герцога Единбурзького принца Філіпа

Останнє бажання покійного чоловіка британськоъ королеви Єлизавети ІІ розкрило джерело, наближене до королівської сім’ї.

За його словами, герцог “дуже хотів мирно померти” в Віндзорському замку. 

“Філіп не хотів суєти. Він хотів робити все по-своєму до кінця”, - пояснив співрозмовник видання.

Також принц Філіп висловив бажання не проводити державні похорони, незважаючи на те, що мав право на них, оскільки був чоловіком королеви. Замість цього будуть організовані військові поховання з приватною службою в каплиці Святого Георгія у Віндзорі.

Нагадаємо:

  • Чоловік британської королеви Єлизавети II, принц Філіп помер у 99-річному віці. До цього герцог Единбурзький неодноразово скаржився на здоров'я та навіть був госпіталізований у лондонську лікарню.
  • 99-річний принц Філіп та королева Єлизавета ІІ прожили у шлюбі понад 70 років. Принц був старшим за неї на п'ять років. У подружжя народилося четверо дітей - принц Чарльз, принцеса Анна, принц Ендрю і принц Едвард. Королева Єлизавета і принц Філіп були одружені майже 73 роки. Kyiv Live зібрав найцікавіші факти про життя принца Філіпа, герцога Единбурзького.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
08.05