Останні новини

Стало відомо, кого британці хочуть бачити наступним королем

Громадяни держави віддали перевагу принцу Вільяму

Монарх Великої Британії, королева Єлизавета II править значно довше, ніж будь-хто з її попередників - цілих 68 років. Але з часом на зміну їй прийде інший представник королівської родини. Наступним монархом, згідно з престолонаслідування, повинен стати принц Чарльз.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на Mirror.

Читайте також: Принц Гаррі і Меган Маркл анонсували свій перший серіал для Netflix

Старший син королеви - 72-річний Чарльз є найстарішим спадкоємцем в історії Великобританії. Та слід зауважити, що далеко не всі британці в захваті від його кандидатури на корону.

Нещодавно серед жителів держави було проведено опитування. Його провела компанія Deltapoll і результати дещо вразили. В заході прийняли участь 1590 британців, після чого стало відомо, кого громадяни бажають бачити наступним королем.

Першу сходинку посів принц Вільям. На його боці 41 % опитаних. Принц Чарльз отримав цифру майже вдвічі меншу - 22 %. За повне скасування монархії проголосували 14 % опитаних, а 8 % респондентів побажали бачити на престолі принца Гаррі, який вже склав із себе обов'язки члена королівської родини. 5 % обрали принцесу Анну - єдину доньку Єлизавети II і 2 % віддали перевагу молодшому брату Чарльза - принцу Ендрю.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04