Останні новини

Стало відомо, кого з дівчат вибере головний герой нового сезону "Холостяк" Михайло Заливако

Чоловік поділився своїми думками щодо вибору пари

Головний учасник проєкту "Холостяк 11", що традиційно стартує напередодні 8-го березня, Михайло Заливако, розсекретив, яку ж дівчину обиратиме на проєкті.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на офіційний Instagram проєкту.

Читайте також: Новий Холостяк Заливако розповів про переломний момент та зухвалі вчинки

заливако.jpg

Михайло Заливако розсекретив, кого шукатиме на шоу "Холостяк -11". Фото: СТБ

"У мене немає конкретного поняття "критерії". Якщо я відчую людину, то її і виберу. Трафарету у мене немає, згідно з яким я особисто буду вибирати собі жінку", - розповів холостяк.

Відтак, для чоловіка ідеалом є дівчина-особистість, якій вдасться його зацікавити та викликати емоції.

"Є таке класне поняття "рersonality". Особистість! Вона може бути в чомусь унікальна, тому що ми завжди зупиняємо погляд на те, чого ніколи не бачили, і тому, що нас чіпляє. Ми завжди реагуємо на щось незвичайне. Йдеш по місту, проїхала жовта машина, і ти раз - звернув на неї увагу. Так само і тут. Це все емоції", - порівняв він.

Заливако впевнений, що зустріти кохання на проєкті цілком реально, адже там збирається багато абсолютно різних дівчат, у кожної свій психотип.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04