Останні новини

Стало відомо, коли можуть ухвалити закон про столицю

У фракції "Слуга народу" планують встигнути розглянути законопроект про столицю до місцевих виборів. Цей  закон передбачає розділення повноважень мера та голови КМДА. Крім того, у разі прийняття закону замість голів держадміністрацій будуть префекти.

Про це повідомив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко під час брифінгу після  - встигнути до місцевих розглянути закон про столицю

За його словами, розгляд проекту закону запланований на 4 сесію Верховної Ради, однак у фракції його хочуть розглянути якомога швидше. Наразі "Слуги народу" вже працюють з представниками інших  парламентських фракцій. 

“Ми працюємо над законом про столицю. Працюємо над тим, щоби він якомога швидше потрапив до порядку денного сесії Верховної Ради. Він є зараз в четвертій сесії в порядку денному. Ми працюємо зараз з колегами з інших фракцій, з керівництвом фракцій, щоб ми могли до виборів спробувати почати його розглядати і подарувати киянам, врешті-решт, систему управління містом. Закон про Київ - це про управління містом. Про результати, потім про освітлені вулиці чисті і так далі”, - сказав Олександр Корнієнко.

фото: Facebook Олександр Корниенко

Цей документ передбачає розмежування повноважень київського міського голови та голови київської міської державної адміністрації. Крім того, замість голів державних адміністрацій будуть префекти. Їх призначатиме президент строком на 3 роки. Вони не зможуть перебувати на посаді більше, ніж 1 термін.

Нагадаємо, трохи більше ніж за місяць, 25 жовтня, по всій країні пройдуть місцеві вибори. Проте більшість із українців навіть не знають точну дату їх проведення.


Вийти в ефір