Останні новини

Стало відомо, коли українці найчастіше починають палити

У Києві найпоширенішим першим регулярно вживаним продуктом залишаються цигарки. Курці почали регулярно палити у середньому у 19,8 років. А користувачі IQOS почали регулярно використовувати IQOS у середньому у 32,9 роки.

Про це свідчать результати дослідження споживання тютюнових виробів населенням соціологічної групи “Рейтинг”.

Для 88% курців першим продуктом регулярного споживання нікотину були сигарети. Водночас лише 5% курців починали з тютюнових виробів. Для 0,5% перший продукт – системи нагрівання тютюну (IQOS – 0.4%, glo – 0.1%), для 0,4% – це електронні сигарети, 0,3% починали з бездимного тютюну.

33% серед дорослого населення у великих містах вживають тютюнові вироби; 25% респондентів палять сигарети, 8% палять інші горючі тютюнові вироби (такі як сигари, сигарілли, курильні трубки, кальян), 7% користуються системами нагрівання тютюну (IQOS, glo), 1% палять електронні сигарети, лише 0,3% вживають бездимний (жувальний) тютюн.

Нагадаємо, як і раніше, серед вакансій у Київському міському центрі зайнятості переважають вакансії для представників робітничих професій. Карантин суттєво не вплинув на структуру вакансій в столиці. Найбільш затребуваними в Києві є водії автотранспортних засобів (середня заробітна плата цієї категорії працівників – до 15 тис. грн), контролери на пасажирському транспорті (12 тис. грн), слюсарі-ремонтники (11,5 тис. грн).  

Вийти в ефір