Останні новини

Стало відомо, коли в Україну приїде наступна партія вакцин від COVAX

Україна зможе отримати від COVAX щонайменше 8 млн доз вакцини від COVID-19.

Наступні партії поставок вакцини в рамках глобальної ініціативи COVAX можуть надійти в Україну в кінці квітня або на початку травня. Такий прогноз надала голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на РБК-Україна.

Читайте також: Зеленський пропонує впровадити "паспорти вакцинації" в Україні

"Наступну партію (вакцини від COVAX, - ред.) очікують вкінці квітня - на початку травня", — повідомив він.

Україна приєдналась до ініціативи COVAX  і зможе отримати щонайменше 8 млн доз вакцини від COVID-19. Ініціативу створено на платформі Глобального альянсу із вакцин та імунізації (GAVI), із метою прискорення розробки, виробництва та забезпечення рівного доступу до тестів, лікування та вакцин проти COVID-19.

Нагадаємо:

  • 16 квітня в Україну прибули перші 117 тисяч доз американсько-німецької вакцини від коронавірусу Pfizer. Першу партію використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.
  • Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Перші партії надійдуть найближчими місяцями.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
17.05