Останні новини

Стало відомо, кому не потрібно здавати ПЛР-тест при в'їзді в Україну

Винятки стосуватимуться окремих категорій людей.

Україна не вимагатиме негативний ПЛР-тест на COVID-19 на кордоні для в'їзду до країни від окремих категорій людей.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву помічника голови Держприкордонслужби України Андрія Демченка в ефірі "Громадського радіо".

Читайте також: В Україну везуть першу партію китайської вакцини CoronaVac

Зокрема винятки стосуватимуться біженців, представників дипломатичних організацій та міжнародних місій. Від них прикордонники не вимагатимуть негативний ПЛР-тест при в'їзді на територію України.

"Є і виключення ця норма (обов’язкова наявність ПЛР-тесту на коронавірус – прим. ред.) не стосується іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, людей, які потребують прихистку, людей, які є представниками дипломатичних організацій або міжнародних місій, що акредитовані в Україні", – розповів Демченко.

Нагадаємо:

  • 22 березня уряд підтвердив запропоновані МОЗ зміни до постанови про карантинні обмеження. Тепер до України можна потрапити з-за кордону за наявності негативного тесту на коронавірус.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04