Останні новини

Стало відомо, скільки складатиме бюджет столиці та на що його витрачатимуть

У пріоритеті соціальна сфера

За прогнозами, бюджет Києва на 2021 рік складе 58,43 млрд гривень, дефіцит очікується на рівні 5 млрд. У першу чергу збирають виплатити заробітні плати бюджетникам, а потім реалізувати інші проекти.

Про це в інтерв’ю “Вечірньому Києву” розповів директор департамента фінансів КМДА Володимир Репік.

Джерело: Вечірній Київ

У 2021 році планується збільшити видатки на соціальний захист, їх сума попередньо складе 4,5 млн грн. На транспортну галузь прогнозуються витрати в суму 8,9 млн грн.

На ремонт медустанов, закупівлю обладнання тощо планують виділити 4 870,4 млн грн. Освіта отримає 24,16 млн грн, а культура - 1,36 млн грн.

Репік додав, що тепер будуть обирати пріоритети бюджету з перспективою на декілька років вперед.

На питання, чи не будуть згортатися довгострокові програми капітального будівництва в умовах фінансових обмежень, Репік відповів, що, наприклад, будівництво метро на Виноградар вже профінансовано. Крім того, є певна фінансова «подушка», щоб будівництво не зменшували обертів.

Після остаточного визначення бюджетних пріоритетів для міста розпочнуться консультації щодо затвердження бюджету 2021. Вони повинні стартувати 1 грудня.

Нагадаємо, у Києві забудовник повністю знищив 9 будівель, які перебувають на балансі ПАТ "Київський завод "Радар". Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 3,6 млн гривень.Вийти в ефір
16.05