Останні новини

Стало відомо, скільки випадків повторного зараження коронавірусом зафіксували в Україні

У середньому, інтервал між інфікуваннями складає 3-5 місяців.

Стало відомо, скільки разів українці повторно заражалися коронавірусом за весь період пандемії. Так, станом на березень 2021-го року було підтверджено понад 1,2 тисячі таких випадків.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на заяву генерального директора Центру громадського здоров'я України Романа Родини.

Читайте також: Статистика захворюваності на коронавірус в Україні 19 квітня 

За його словами, у середньому, інтервал між першим та другим інфікуваннями пацієнта складає 3-5 місяців. Проте бувають і вийнятки, коли люди хворіють повторно вже протягом 1,5 місяця після першого одужання.

"На цей час ми підготували і направили до МОЗу проєкт наказу про епідеміологічний нагляд за COVID-19. І там ми прописуємо визначення повторного випадку для того, щоб ми могли налагодити отримання даних про повторні випадки", - розповів він.

Нагадаємо:

  • За минулу добу, 18 квітня, в Україні шпиталізували 2 387 людей із коронавірусом. Найгірша ситуація із заповненістю ліжок усіх типів спостерігається у Хмельницькій області – 76,23 %.
  • В Україні померли дві 11-річні дівчинки, які хворіли на COVID-19. Одна з них була жителькою Дніпра, інша жила у Чорноморську, що в Одеській області.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
18.05