Останні новини

Стало відомо, хто став переможцем "Голос країни-11": всі подробиці суперфіналу

Перемогу здобув учасник з команди Дорофєєвої.

У телевізійному співочому талант-шоу "Голос країни-11" переможцем проєкту став учасник з команди DOROFEEVA - Сергій Лазановський. Також за перемогу боролися Тьома Паучок з команди MONATIK, Сергій Нейчев з команди Олега Винника та Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube.

Читайте також: Хто пройшов далі у першому ефірі "вокальних боїв"

Відомо, що на етапі сліпих прослуховувань Лазановському вдалося розгорнути до себе крісла Олега Винника та Наді Дорофєєвої. Тоді він виконав пісню під назвою "You are the reason" виконавця Калума Скотта.

Ще з самого початку Сергій був одним з тих учасників, якого дуже полюбили глядачі і навіть на одному з етапів "повернули" завдяки своїй підтримці. А тепер вони обрали улюбленця як переможця.

Цього року фінал проходив у три етапи, в кожному з яких шоу залишав один учасник. Спочатку вокаліст підкорив серця глядачів проникливою піснею гурту "Бумбокс" - "Люди". 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KVTzBXp--kE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

В другому етапі 11 сезону співак вийшов на сцену із тренеркою DOROFEEVA та виконав легендарну композицію "Два кольори". Композиція у їх виконанні зворушила шанувальників.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zsg5UFUKYrE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

У третьому етапі хлопець заспівав трек "You Are The Reason", з яким прийшов на проєкт. І, можливо, саме це допомогло 25-річному юнаку досягти перемоги.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OWRgADSgWtE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05