Останні новини

Стало відомо, як навчатимуться школярі у Києві після канікул

Весняні канікули у Києві для школярів розпочалися 18 березня

З 25 березня у Києві розпочнеться навчання для 5-11 класів у дистанційному форматі. Учні молодших класів з 29 березня повернуться у навчальні заклади, якщо ситуація з коронавірусом у столиці суттєво не погіршиться. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на брифінг Київського міського голови Віталія Кличка. 

Читайте також: У НАН оприлюднили невтішні прогнози коронавірусу в Україні

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/urmWAXEHGvI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Для учнів 5-11 навчання розпочнеться з 25 березня - в дистанційному форматі. Учні ж молодшої школи, якщо епідеміологічна ситуація не погіршиться, сядуть за парти вже наступного понеділка", - сказав мер.

Для вчителів, керівників закладів освіти підготовлені онлайн-рекомендації, вебінари та матеріали для проведення дистанційних уроків, поради психологів.

Зазначимо, 24 березня заступник київського міського голови Володимир Бондаренко повідомив, що у Києві заповненість опорних лікарень для пацієнтів з коронавірусом майже максимальна. Хворих доводиться розміщувати в коридорах лікарень.

"Завантаженість лікарень, куди доставляють хворих з підозрою, коливається на рівні 76-80%", - заявив Бондаренко.

З 23 березня, Київ та Одеса офіційно перебувають у "червоній" зоні карантину. У зв'язку з цим діятимуть відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи. 

У регіонах, які потрапили до "червоної зони", заборонена робота кафе і ресторанів, ТРЦ, непродовольчих ринків, проведення масових заходів та робота шкіл.

Серед обмежень "червоної зони" є заборона на роботу спортзалів.

Серед обмежень для Києва окремо виділили заборону на роботу басейнів.

У "червоній" зоні перебуває вже вісім регіонів:

  • місто Київ
  • Житомирська
  • Закарпатська
  • Івано-Франківська
  • Київська
  • Сумська 
  • Чернівецька області.

Нагадаємо:

  • Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії ЗНО 2021 проходитимуть у заплановані дати незалежно від рівня епідеміологічної небезпеки у регіонах. Іспити будуть проводитись з отриманням усіх санітарних норм. 
  • Юрій Юрасюк, лікар-стоматолог, що помер на відпочинку в Єгипті від коронавірусу, потрапив до лікарні заледве з третьої спроби вже у важкому стані. Чоловіка до останнього відмовлялися госпіталізувати, його дружина звинувачує у смерті страхову компанію, яка, мовляв, не наполягала на цьому.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Теги:
Вийти в ефір
15.04