Останні новини

Стало відомо, як після канікул запрацюють навчальні заклади у "червоних" зонах Київській області

Школи в "червоних" зонах Київщини після канікул будуть переведені на дистанційну форму роботи. Натомість заклади дошкільної освіти продовжують працювати.

Про таке рішення повідомили у преслужбі КОДА.

Після завершення канікул усі школи в "червоних" зонах Київщини продовжать навчання дистанційно. Інша картина у дитсадках - вони продовжуватимуть працювати.

Проте, 14 дитсадків в області все ж таки закрили на карантин. Вони розташовуються у Миронівській ОТГ, Баришівській ОТГ, Фурсівській ОТГ (два заклади), Узинській ОТГ, а також Згурівському, Сквирському (два заклади), Яготинському (чотири заклади), Тетіївському та Таращанському районах.

Рішення про тимчасове припинення їхньої роботи ухвалили члени територіальних комісій з питань ТЕБ і НС через виявлення випадків захворювання на коронавірус серед дітей чи працівників цих закладів.

Особи, які контактували з хворими, перебувають на самоізоляції.

Нагадаємо, кінотеатрам дозволили працювати у "червоній" карантинній зоні. Однак всі вони мають дотримуватись важливих умов: заповнюваність залів не має перевищувати 50%, а розсадка має бути через крісло. Крім того, важливо дотримуватись маскового режиму та кондиціювання.

Вийти в ефір
05.12