Останні новини

Стало відомо, як провів останні дні життя принц Філіп

Принц помер у віці 99 років.

Чоловік королеви Великобританії Єлизавети II принц Філіп провів останні дні життя вдома зі своєю дружиною.

Більшу частину дня принц Філіп спав, але не дивлячись на погіршення здоров'я королівське подружжя все ще могло проводити час один з одним. Про це повідомляє Daily Mail

За словами біографа британської королівської сім'ї Річарда Кейя, принц Філіп останні дні перебував у своїй спальні з видом на Східну терасу Віндзорського замку. 

У дні, коли герцог почувався добре, він ходив за допомогою палиці і відмовлявся використовувати інвалідне крісло. Герцог багато часу проводив за читанням, часто розмовляв зі своїм близькими і заявляв, що з усіма проблемами він впорається сам

"У нього було тільки одне прагнення: він був сповнений рішучості не закінчити свої дні в лікарні. Коли він повернувся в Віндзор, він сказав, що не повернеться ні в яку лікарню", – розповідало джерело.

ё.jpeg

Нагадаємо:

  • Чоловік британської королеви Єлизавети II, принц Філіп помер у 99-річному віці. До цього герцог Единбурзький неодноразово скаржився на здоров'я та навіть був госпіталізований у лондонську лікарню.
  • Принц Філіп свого часу бував й у Києві. Видання "Вечірній Київ" знайшло у своїх архівах матеріали про візит герцога Единбурзького на чемпіонат Європи із кінного триборства. Його донька принцеса Анна навіть також змагалась у цьому турнірі. 
  • Останнім бажанням покійного герцога Единбурзького принца Філіпа було “мирно померти вдома у власному ліжку”. Крім цього, принц попросив не проводити державні похорони.
  • 99-річний принц Філіп та королева Єлизавета ІІ прожили у шлюбі понад 70 років. Принц був старшим за неї на п'ять років. У подружжя народилося четверо дітей - принц Чарльз, принцеса Анна, принц Ендрю і принц Едвард. Королева Єлизавета і принц Філіп були одружені майже 73 роки. Kyiv Live зібрав найцікавіші факти про життя принца Філіпа, герцога Единбурзького.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05