Останні новини

Стало відомо, як саме Україна повернула вкрадені мільярди Януковича

До державного бюджету України повернуто кошти оточення експрезидента Віктора Януковича.

До державного бюджету України було повернуто 1,5 млрд доларів, конфіскованих в президента-втікача Віктора Януковича. Близько 87 % всіх грошей становила готівка.  

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на програму "Неофициальный разговор".

Інформацію щодо повернутих грошей оприлюднив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

"Я брав активну участь в тому, що ми повернули до державного бюджету 1,5 млрд доларів. І це не якісь міфічні цінні папери - це 1,3 млрд доларів готівкою і близько 200 млн доларів цінними паперами, на розмір яких був скорочений державний борг України ... Ми вперше в історії двосторонніх відносин з США повернули 600 тисяч доларів з американської землі", - заявив заступник міністра.

Політик уточнив, що мова йде про злочинну організацію на Донбасі, яка діяла за часів президентства Януковича.

"Вони збирали гроші з усієї України, з усіх галузей економіки, відмивали їх спочатку в Україні, потім через так звані підприємства-хаби виводили ці гроші в міжнародні "відвимочні" центри", - прокоментував Єнін.

Заступник міністра підкреслив, що робота над поверненням активів Януковича ще не завершена та процес щодо активів оточення екс-президента ще триває.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05