Останні новини

Стало відомо, яка країна в ЄС першою запустить COVID-паспорти для подорожей

Додаток буде доступний, як у цифровому, так і у паперовому вигляді.

Франція першою в Європі запускає COVID-паспорти для подорожей. Спеціальний додаток допоможе запобігти використанню підроблених тестів на коронавірус.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Politico.

Читайте також: Pfizer частково ефективний проти "індійського" штаму COVID-19

Відтак, Франція стане першою країною у Євросоюзі, котра запровадила проїзний COVID-квиток. Це перший приклад цифрового зеленого пропуску, який на початку літа планують розповсюдити у Європі.

Вже 15 мільйонів людей завантажили на смартфон додаток TousAntiCovid. У ньому повинні відображатися ПЛР-тести та тести на антиген. Також там зберігатимуться сертифікати про щеплення проти коронавірусу.

Зазначається, що цього тижня додаток випробують на авіарейсах Air France та Air Corsica до Аяччо на Корсиці. Згодом його випробовуватимуть на рейсах до французьких закордонних департаментів. Вже протягом двох тижнів французький уряд має намір протестувати додаток з сусідніми країнами ЄС.

Також відомо, що програма допоможе запобігти використанню підроблених тестів на коронавірус. Тим, хто не має змоги користуватися цифровим варіантом, буде доступна паперова версія TousAntiCovid.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський наполягає на розробці системи "ковід-паспортизації" проти коронавірусу, схожі до тих, які вже впроваджують за кордоном.
  • У США розпочались розробки власних електронних паспортів вакцинації від COVID-19. Відомо, що паспорти будуть безкоштовними та доступними у додатку на смартфоні. Ті, хто не мають смартфона, зможуть роздрукувати документ на папері.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05