Останні новини

Степанов прокоментував спробу реєстрації російської вакцини в Україні

Міністр вважає, що вакцина не має бути предметом політичних інсинуацій

Очільник міністерства охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував заявку від харківської фармакологічної компанії щодо російської вакцини проти коронавірусу Супутник V, яку можуть виробляти у місті. За словами міністра, навколо цього питання виникло багато політики. Це зрозуміло, оскільки РФ використовує будь-яку можливість для гібридної війни. Проте на думку Степанова, здоров'я українців не має бути приводом для інформаційних протистоянь. Саме такі протистояння зараз оточують російську вакцину.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на брифінг МОЗ від 8 січня.

"Справді, 6 січня компанія Біолік подала заявку до Державного експертного центру. Це тільки заявка, далі вони повинні, згідно з законодавством України, подати ще реєстраційну форму, досьє. У ньому чітко має бути відображено безпечність цієї вакцини, результатів першої, другої, третьої фаз клінічних випробувань. Нарешті ми побачимо не якісь там політичні гасла, а що справді таке російська вакцина. Далі по результатам цих документів можна буде говорити про цю вакцину", - пояснив процедуру Степанов.

Водночас очільник МОЗ впевнений, що влада здатна забезпечити українців якісними ліками від коронавірусу провідних світових виробників, які демонструють результати, не влаштовуючи інформаційну війну.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmoz.ukr%2Fvideos%2F229756551974412%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, у Київській області за минулу добу, 7 січня, виявили 371 нового хворого на COVID-19. За цей час одужало 415. До лікарні було госпіталізовано 11 хворих. Повідомлень про смерті від хвороби протягом доби не було.

Вийти в ефір
15.01