Останні новини

Степанов розповів про роботу шкіл в різних епідемічних зонах

Вдтепер рішення про закриття освітніх закладів у "червоних" зонах прийматимуть спільно комісій ТЕБ та НС центрального та регіонального рівня. В інших зонах школа йтиме на карантин лише якщо захворіють більше 50% класів. Нововиявлені випадки за 14 днів на 100 тис. населення – "червоний" рівень встановлюється, якщо цей показник перевищуватиме більше ніж у п'ять разів середній показник по країні.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 17 вересня.

Відтепер "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки буде встановлюватися спільним рішенням державної та регіональної комісії ТЕБ та НС.

"Що саме буде встановлюватися? У нас є перелік обмежувальних заходів. Це стосується теж роботи шкіл і дитсадочків, міського транспорту, ТРЦ. В залежності від ситуації спільно буде ухвалюватися рішення.", – зазначив Степанов.

Також міністр прокоментував роботу освітніх закладів у інших зонах:

"Окрім того, адміністративним одиницям (це міста, райони) із "зеленим", "жовтим" або "помаранчевим" рівнем епідемічної небезпеки буде заборонятися робота шкіл або дитсадків лише у випадках, коли на самоізоляцію йдуть більше ніж 50% класів. Якщо в школі, наприклад, є 30 класів, і з них 15 відправлені на самоізоляцію через те, що захворіли, то в такому випадку школа йде на вимушену перерву", – уточнив міністр охорони здоров'я.

Досі діятиме принцип: якщо в регіоні 75% ліжок заповнені п'ть днів підряд - він потрапляє у "червону" зону. Єдина зміна: нові випадки за 14 днів на 100 тис. населення – "червоний" рівень встановлюється, якщо цей показник перевищуватиме більше ніж у п'ять разів середній показник по країні.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kZtj8y3OUyw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у столиці знову збільшилась кількість хворих на коронавірус. За минулу добу діагностовано 379 випадків COVID-19. Таким чином з початку пандемії налічується 18 449 випадків зараження вірусом. 

Вийти в ефір