Останні новини

Степанов заявив, що Україна готова до впровадження COVID-паспортів

Вакциновані громадянизафіксовані в електронній базі.

Україна веде переговори з представниками Європейського Союзу щодо паспортів вакцинації. Таку інформацію озвучив глава МОЗ Максим Степанов.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на "Україна 24".

Читайте також: Ліжка із киснем для хворих на COVID-19 зайняті майже на 60 %

"Ми постійно з ними в контакті. Була доповідь комісара ЄС з юстиції, він розказав про своє бачення. Але це викликало великі суперечки. Зокрема серед євродепутатів - як зробити так, щоб не ущемити права тих, хто має алергію тощо", - сказав Степанов.

Очільник МОЗ розповів, що зі свого боку Україна повністю готова до будь-якого розвитку подій щодо впровадження ковід-паспортів. В Україні всі дані зібрані в єдину систему. А далі це просто вивантаження даних, яке технічно робиться дуже швидко.

Нагадаємо:

  • У п'ятницю, 16 квітня, в Україну повинні прибути перші 117 тисяч доз вакцини проти коронавірусу Pfizer в рамках механізму COVAX.
  • Першу партію американсько-німецької вакцини Pfizer, перші 117 тисяч доз якої повинні прибути в Україну незабаром, використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05