Останні новини

Стрільцям - відтягнутися, Козерогам - не з'їхати з глузду: гороскоп на 10 вересня

Щоб не було у вас в житті, зірки все приймуть та пробачать. Усе, крім боргів, що ви не віддали Скорпіонам. Так-так, ми все знаємо.

Kyiv Live повідомляє лише найсвіжіші новини про долю знаків зодіаку на 10 вересня.

Овен

Перевірте у цей день вхідні повідомлення - важливо не змушувати нікого чекати надто довго. Взагалі це відмінний день, щоб зайнятися своєю кореспонденцією.

Телець

Пийте як не в себе, "закутіть" вечірку року - все, що сталося 10 вересня, залишається у 10 вересня.

Близнюки

Поганий інтернет - єдине, що псує ваш день. Вважайте, що небесна канцелярія буде вашим провайдером на цей день. А там першокласний зв'язок!

Рак

Ракам 10 вересня видасться манною небесною - і на роботі, і вдома, і в особистому житті. Ваша популярність принесе вам несподівані "плюшки".

Лев

У Левів цей день пройде насичено та трошки напружено. Проте вечір можна провести у домашніх "сімейках" та зі склянкою шардоне - дозвольте собі відчути себе Сарою-Джесікою Паркер з "Сексу у великому місті". Можна навіть влаштувати собі однойменний захід!

Діва

Заждіть, заждіть, зірки тільки-но прошепотіли нашій астрологині, що цей день стовідсотково віщує чиєсь день народження! На честь такого грандіозного свята астрологи Kyiv Live вибороли в неба "золотий дощ" з приємностей: 10 вересня набридливе кафе закриє санінспекція, а сусіди зверху виявляться класними товаришами по чарці. Відривайтеся наповну - цього дня вам море по коліно, а місто під підошвою! Лехаєм!

P.S. Тут кущі горобин догоріли, і Михайло Захарович під'їхав привітати усіх Дів.