Останні новини

Стрімінговий сервіс хлопців із Вінниці отримав 50 мільйонів доларів інвестицій

Популярний в Америці  український сервіс Restream, який може вести відеотрансляції одночасно у кількох соцмережах, отримав 50 мільйонів доларів інвестицій. Інвестиції надійшли від американських фондів Sapphire Ventures and Insight Partners. Керівники цих компаній - Пол Левін і Тедді Варді - стали членами ради директорів Restream.

Про це повідомляє AIN.UA.

Restream заснували Олександр Худа й Андрій Суржинський у Вінниці в січні 2015 року. Сервіс дозволяє користувачам одночасно транслювати відеоконтент на 30 платформах і соцмережах, включно з Facebook, YouTube, Twitch, Mixer і LinkedIn. 

У 2020 році популярніс продукту стрімко зросла, тільки за липень назбиралось 750 мільйонів переглядів. Сервісом користуються 2 мільйони стрімерів, які створюють у середньому 8 мільйонів стрімів на місяць. 

У 2018 році компанія Restream залучили 4,5 мільйонів доларів від інвесторів. Штаб-квартира сервісу знаходиться в Остіні, американському штаті Техас.

Нагадаємо, кияни пропонують перейменувати проспект Степана Бандери в Оболонському районі. Пропонують назвати проспект іменем нещодавно померлого академіка Бориса Патона. Зробити це хочуть для увічнення пам'яті науковця.

Вийти в ефір