Останні новини

Стимулюють дідуся: як почувається горила Тоні

У зоопарку чекають на результати аналізів горили

Столичний зоопарк продовжує лікувати старого горилу Тоні, що занедужав. Зусиллями ветеринарів та кіперів тварині полегшало - у мавпи змогли взяти аналізи. Спеціально для резидента Київзоо зібрали цілий консиліум лікарів, що підкорегував його раціон.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу зоопарку.

горила тоні.jpg

Фото Київзоо

Читайте також: У київському зоопарку захворіла 46-річна горила Тоні

У тварини проблеми з травленням - ветеринари поставили діагноз кишкова непрохідність; Тоні довгий час не міг "сходити у туалет". Хронічна недуга, попри тимчасове полегшення, скликала до Київзоо консиліум лікарів та спеціалістів. Епізоотолог, гендиректор зоопарку та начальник "ветеринарки" разом з іншими експертами вирішили, як діяти далі. Поки чекають результати аналізів екскрементів, розробляють варіанти для найбільш безпечного комплексного обстеження, корегують раціон, стимулюють "дідуся" Тоні більше рухатися.

Активно консультуються в Києві і з закордонними фахівцями з лікування людиноподібних мавп.

Сайту "Сегодня" вдалося довідатися, як почуває себе горила. Оскільки вдалося взяти аналізи Тоні, тимчасово питання про операцію, якої боялися експерти, відклалося. Замість улюбленого йогурту горилі німецькі вчені рекомендували листя банана, які братимуть з ботсаду. А ось активно рухатися Тоні стимулював... півень. Птаха підсадили до вольєру - горили дуже оберігають особистий простір, кажуть працівники зоопарку, тож це допомогло "дідусю" побігати домівкою.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bd6oNpw-Nrs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео з Telegram-каналу "Сегодня"

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03