Явка та порушення
Явка у Києві станом на 13:00
Явка у Києві станом на 13:00
16 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Сучасні дивани, вікна та туалети: у Києві "Укрзалізниця" замість "бляшанки" запустила модернізований електропоїзд

ТОВ "Укрзалізниця" запустить виробництво нових електричок у Києві. Так, столичний електровагоноремонтний завод модернізував електропоїзд, який невдовзі вийде на маршрут Київ-Фастів.

Про це на офіційному сайті "Укрзалізниці" повідомив Володимир Жмак.

Модернізований електропоїзд складається з 8 вагонів. У ході виконання ремонту у вагонах було встановлено сучасні дивани з покращеними ергономічними властивостями, оновлено вікна та туалети. Крім того, облаштовано нову систему зв’язку між пасажиром та машиністом, встановлено прожектори й буферні ліхтарі на діодній основі. Високовольтні апарати, які раніше використовувалися виробництва Російської Федерації, замінені на продукцію українського виробника. Також встановлена сучасна пожежна сигналізація, відеонагляд тощо.

"Здяки зусиллям працівників заводу вже сьогодні регіональна філія "Південно-Західна залізниця" отримала фактично новий електропоїзд. Загалом я задоволений якістю робіт, але ми маємо бути прогресивними та враховувати сучасні тенденції й потреби наших пасажирів. Також повинні покращувати зручності для машиністів рухомого складу. Це все має бути проаналізовано та враховано під час виконання подальших ремонтів електропоїздів", - зазначив Жмак.

Крім того, за словами керівника компанії, Укрзалізниця має детально вивчити питання виготовлення вітчизняних електропоїздів на потужностях КЕВРЗ.

знаю, що у заводу вже є напрацювання в цьому напрямку, і ми їх маємо детально вивчити. Компанія потребує масштабного оновлення парку приміських поїздів. Локалізація їх виробництва на нашому підприємстві дозволить розвивати машинобудівну галузь країни, збільшувати ВВП країни та забезпечити наших працівників роботою", - розповів Жмак.

У ході візиту на підприємство очільник компанії оглянув виробничі потужності заводу, проінспектував процес ремонту електропоїздів та ознайомився з продукцією виробництва заводу.

Нагадаємо, Укрзалізниця назвала  найбільш популярні напрямки серед пасажирів у 2020 році. Найбільше попиту було на потяг "Київ-Харків". Ним скористалися 498,9 тисяч пасажирів.


Вийти в ефір