Останні новини

Суд оголосив вирок Сергію Стерненку: він отримав 7 років та 3 місяці позбавлення волі

У Приморському суді Одеси відбувся розгляд справи щодо викрадення депутата Сергія Щербіча у 2015 році

У вівторок, 23-го лютого, о 10-й годині у Приморському суді Одеси відбувся остаточний розгляд справи щодо викрадення депутата Сергія Щербіча у 2015-му році. Головному підозрюваному, активісту Сергію Стерненку, оголосили вирок - 7 років та 3 місяці позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook Стерненка.

Читайте також: Туреччина видала українця, якого підозрюють в убивстві бізнесмена у Гідропарку

Під час засідання суддя визначив, що вина обвинувачуваного є доведеною. При винесенні вироку були враховані обставини правопорушення. Примітно, що прокурори вимагали позбавити Стерненка волі строком на 8 років та конфіскувати усе його майно.

Поблизу судового приміщення ще перед засіданням зібралися прихильники активіста. Вони скандували лозунги та вимагали виправдати Сергія.

"Це рішення продиктоване з Банкової. Цей суддя переписав вирок, через тиск зверху. Його зламали, його залякали. Якщо зі мною щось станеться під час перебування у СІЗО - це особиста відповідальність Володимира Зеленського. Апеляція звичайно буде", - відреагував сам Стерненко на вирок.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fssternenko%2Fvideos%2F263232791909924%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

"Наскільки мені відомо, у цій справі був лише один свідок - той, кого нібито "викрали". 7 років - це не адекватне покарання, хоча з того, що мені відомо, це були певні з'ясування стосунків. Зараз з нього роблять якогось рецидивіста і дали максимальне покарання по цій статті, коли він цього не заслуговує", - заявив екснардеп та політексперт Олександр Черненко в ефірі Kyiv Live.

Більше про реакцію соцмереж та політиків щодо вироку Стерненку, а також про те, ким він є - у сюжеті від Kyiv Live.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
28.02