Останні новини

Суд зняв арешт з Будинку профспілок на Майдані та інших об’єктів

Рішення ухвалили 23 грудня

Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського районного суду Києва щодо арешту об’єктів нерухомості Федерації профспілок України. Зокрема Будинок профспілок, Жовтневий палац та санаторій в Конча-Заспі та інші об’єкти були арештовані в рамках справи про їхнє незаконне відчуження у Фонду держмайна.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Українські новини.

Апеляційний суд задовільнив апеляції глави Федерації профспілок та представника БЦ Майдан Плаза. Рішенням від 23 грудня 2020 року суд відмовив у задоволенні клопотання Офісу генпрокурора про накладення арешту на Будинок профспілок на Майдані Незалежності; Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий палац); ресторанний комплекс на Трухановому острові; будівлю на Контрактовій площі, 10; навчально-спортивну базу "Святошин"; санаторій "Жовтень" в Конча-Заспі; санаторії в Ірпені, Одесі, Куяльнику; іншу нерухомість в Києві, Одесі, Ужгороді, Луцьку, Трускавці.

Нагадаємо, Печерський районний суд 3 листопада наклав арешт на Будинок профспілок України та іншу нерухомість Федерації профспілок України. Слідство встановило, що посадові особи ФПУ присвоїли ряд об'єктів державної нерухомості в особливо великих розмірах. У Федерації профспілок в свою чергу заявляють, що таким чином держава тисне на профспілки та хоче в центрі Києва побудувати казино.


Вийти в ефір
16.05