Останні новини

Супергерой Травмамен цементує ями на дорогах у дворах киян

Наш супергерой Травмамен не ніжиться на недільному сонечку. Він активно допомагає полегшити життя киянам. Наприклад, 6 вересня Травмамен героїчно залатав яму на вулиці Вавілових, 19.

Як це відбувалося - у нашому репортажі.

Тільки-но він прибув на місце, як обладнав спеціальний знак ремонту, купив цемент та наносив води з бювету, який люб'язно показали йому місцеві жителі. Саме у них Травмамен допитувався про стан доріг у дворі. В одного юнака не було цензурних слів щодо цієї ситуації. А на запитання супергероя, чи варто латати ями на їхній вулиці, хлопець ствердно кивнув:

"Так, звісно!"

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iihAk-nIeBI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На вулиці Оболонській, 16, ями комунальники латають купкою щебнем. Тож супергерой вирішив слідувати їхнім завітам та поремонтувати яму суперклеєм та "Мівіною".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Nd6Ur8D3_A0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

У таку безбожну спеку, Травмамен продовжував працювати, хоча йому "добре вже в чердачок напекло". Він залив яму на вулиці Вавілових розчином цементу, піску, щебню та води. Травмамен наголосив, що гарна дорога обійшлася йому у 400 грн. За словами місцевих жителів, вони вже неодноразово зверталися до комунальних служб за допомогою, але не отримали фідбеку. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CddLoeYD-n8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, супергерой Kyiv Live Економен відправився на Троєщинський ринок проводити картопляну інспекцію. А  також побував на Київщині в господарки Валентини та повалявся на 120 кг картоплі. Він дізнався усю процедуру власного вирощування овоча та прийшов до висновку, що кожен має вибрати свій спосіб за можливостями - купляти картоплю на ринках або розводити самому. 

Вийти в ефір