Останні новини

"Свічки" замість 50-метрової шахти для дайвінгу: у Києві на місці басейну олімпійського резерву зведуть ЖК

У 80-ті таких басейнів було два: у Санкт-Петербурзі та у Києві

У Києві на місці басейну олімпійського резерву планують будувати багатоповерхівки. Чи законним є це будівництво, з'ясовувала кореспондентка телеканалу Каміла Мамедова.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Що нового побудують на "Арсенальній" у Києві

У Києві на вулиці Курнатовського, на місці унікального басейну олімпійського резерву з тренувальним полігоном і шахтою, глибиною пів сотні метрів для дайвінгу, планують побудувати "свічки" - багатоповерховий житловий комплекс на тисячу квартир. 

Частина місцевих мешканців обурюється, кажуть, що раніше часто ходили сюди займатися із своїми дітьми, комплекс був дуже гарним та корисним. Інші - стверджують, що попід спортивним комплексом останні 20 років жили безхатьки та наркомани, а у приміщенні були сауни, церкви та забігайлівки. Додають, що не проти, аби зводили будинки, в такому разі там буде чистота та порядок.

Жителів хвилює, що проєктом не передбачена стоянка, адже побоюються, що у їхніх дворах паркуватимуть автівки. Деякі взагалі задумуються про продаж квартири у цьому районі та переїзд.

Архітектор Віктор Глеба обурений та переконує, що будувати тут - незаконно:

"Дозвіл зареєстровано з порушенням видів цільового використання землі, недостовірна інформація про затвердження проєкту, неправдиві відомості щодо авторства, порушення ДБН в проєкті та факт знесення самого об'єкту реконструкції всупереч ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" дає право на оскарження дій ДАБІ в суді",- написав Глеба у соцмережі.

<iframe width="784" height="441" src="https://www.youtube.com/embed/JTdVVmw9LYM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.03