Останні новини

Світлану Тіхановську хочуть екстрадувати. Подробиці

Сама Тіхановська заявляла, що не бачить сенсу повертатися у Білорусь

Слідчий комітет Білорусі хоче екстрадувати Світлану Тіхановську, що наразі перебуває у Литві. Політикиня знаходиться у розшуку, а документи на екстрадицію передали в Генеральну прокуратуру країни. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Слідчого комітету Білорусі. 

Читайте також: На Донбасі загинув 19-річний юнак

У відомстві зазначають, що люди з оточення Світлани Тіхановської й вона сама нібито готувались до масових заворушень і захоплення державних будівель у Білоруському місті Гомель. 

тіхановська.jpg

Фото: Апостроф

"Обвинувачені з її участю обговорювали план з організацій масових заворушень в Гомелі, а також захоплення будівель адміністрацій і виконкомів, призначенням замість глав і голів своїх осіб. Підтримавши план, вона погодилася видати грошові кошти на закупівлю електрошокерів, газових балончиків, рацій, мегафонів, мікрофонів, інших предметів і знарядь, призначених для здійснення злочину", - йдеться в повідомленні пресслужби. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/x01MTapIMLg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Зазначимо, що 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Після них в країні не вщухають масові протести проти Олександра Лукашенка, що знаходиться при владі понад 26 років. Після виборів головний конкурент Лукашенка Світлана Тіхановська змушена була виїхати до Литви, а з жовтня 2020 року вона знаходиться у розшуку в Білорусі. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04