Останні новини

"Світові було пофіг": Клопотенко розповів, як "відвоював" борщ у Росії

Український кулінар вразив патріотичним вчинком

Учасник телепередачі "МастерШеф", відомий кулінар Євгеній Клопотенко знову повернувся до наболівшої теми борщу. Наразі кухар не тільки ділиться смачними рецептами у своїх соціальних мережах, але й активно сприяє популяризації української культури на світовому рівні.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на Instagram.

Читайте також: Тіна Кароль показала свій головний талісман

Колишній учасник відомої кулінарної програми виклав пост, де розповідає про свої наміри. А саме про те, що він робить для того, щоб борщ був офіційно визнаний українською національною стравою.

"Я ж казав, що ми ще поговоримо про борщ та Україну зі світом, але вже на більш високому рівні. Борщ раніше не вважався українським. Світові теж було якось пофіг, за кордоном часто казали, що борщ - то російський суп. Півроку тому я добився того, щоб борщ в нашій країні офіційно визнали національною стравою. Риторика світу після цього змінилася. Настав час йти далі, і сьогодні Україна подала борщ до ЮНЕСКО. І це не просто написати заяву та відправити її на розгляд. Це 20 візитів до Міністерства культури і МЗС та пакунок документів із 700 папірців", - прокоментував кулінар.

DSC_0801 (2).jpg

Підписники були здивовані настільки патріотичним вчинком Клопотенко та підтримали його починання приємними словами:

  • Так тримати! Не віддамо борщ росіянам, нехай щі варять! Ви-молодчинка! І ваша команда теж!
  • Наш національний герой!
  • Ви неймовірний! Дякую Вам!
  • Пишаюся Вами!
  • Дякуємо за старання!
  • Ви - приклад для всіх українців!

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05