Останні новини

Священник в рясі, "клеймо Сатани" та світський гуманізм: у Будинку кіно зірвали показ фільму

20 вересня у Будинку кіно мав відбутися показ документального фільму "Во славу темряви?". Однак, він не відбувся. Під час перегляду до зали зайшли невідомі разом із священником.

Про це повідомляє VGORODE.

Зазначається, що у приміщення, ймовірно, прийшли представники політичного руху "Традиції і порядок", а також священник. 

Перед початком сеансу організатор показу Наталія Соболєва вийшла на вулицю і побачила групу людей спортивної статури і священика в рясі, які йшли у бік кінотеатру.

"Проникнувши у приміщення, активісти перекрили всі входи і виходи і стали чинити моральний тиск на глядачів і організаторів, вимагаючи скасувати показ. Священник читав проповідь, а глядачам доводив, що ті з них, у кого є на тілі татуювання, - носять на собі "клеймо Сатани"", - йдеться у повідомлені.

На місце прибули поліцейські, які стежили за тим, щоб ситуація не загострилася. Зазначається, що більшість глядачів виступили за те, щоб провести показ, але дирекція Будинку кіно вирішила не ризикувати.

Нагадаємо, 20 вересня у Києві пройшли одразу дві акції. Невідомі палили шини біля посольства Російської Федерації в Україні, а на Майдані Незалежності якісь молодики влаштували фаєр-шоу на вшанування пам'яті російського неонациста на прізьвисько "Тесак".

Вийти в ефір