Останні новини

Свята 12 лютого: чого не можна робити на Трьохсвятіє

В давнину вважали, що 12 лютого не можна ревнувати і злитись

У п‘ятницю, 12 лютого 2021, у світі відзначають дві пам‘ятні дати - Міжнародний день Дарвіна та День дітей-солдатів. В Україні також вшановують православне свято Трьох святих - Іоанна Златоуста, Василія Великого та Григорія Богослова.

Чим особливий день 12 лютого, та чого не можна робити - розповість Kyiv Live.

Яке свято 12 лютого

День Трьох святих був дуже шанованим в народі. 12 лютого прийнято молитись до святителів, просити про здоров‘я, добру вдачу для усієї родини, особливо - для дітей. Також на Трьохсвятіє розмірковують - чи виховуємо дітей у належній любові й повазі, як учили троє святителів. 

Окрім цього, 12 лютого є ряд традицій. 

Чого не можна робити на Трьохсвятіє 

Предки вважали, що 12 лютого заборонено:

  • Лаятись, емоційно з‘ясовувати стосунки, ревнувати когось
  • Якщо ви посварились із кимось - у цей день мусите помиритись, бо ворожнеча надовго затягнеться
  • Прати, прясти пряжу, шити й вишивати, плести на спицях.

Що можна робити 12 лютого

  • Працювати в дворі (стосувалось чоловіків) - робота побіля будинку обіцяла бути вдалою.
  • Робити ритуал на мир у родині - для того, щоби забезпечити відсутність. конфліктів на весь рік - потрібно було просто виставити за вхідні двері стару пару взуття
  • Мріяти, будувати амбітні плани - всі будуть вдалими. 

Нагадаємо:

  • 11 лютого 2021 молодий місяць подарує представникам усіх знаків Зодіаку нагоду оновитись і почати все з чистого аркуша, стати більш досконалою версією себе.
  • Популярний український музикант та лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка дасть великий концерт у Києві. Разом з оркестром НАОНІ він потішить українців новою весняною програмою.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
06.03