Останні новини

6 зимових українських фільмів, які занурюють у казку

Українські стрічки, сповнені зимово-святкової атмосфери

За вікном - справжня зима, і хоча головні свята цієї пори року вже позаду, їхня атмосфера може зберігатися ще довгий час. А допоможуть це зробити зимові українські стрічки, що здатні занурити в казку. Тож Kyiv Live розповідає саме про них.

Тільки диво (2018)

Один з перших фентезійних українських фільмів розповідає про події, що розгортаються напередодні Дня Святого Миколая. У центрі сюжету - юнак Северин та його сестра Анна, які повинні врятувати свого батька. На них очікує багато пригод, під час яких вони стануть ще ближчими, а також знайдуть своє кохання.

Пригоди S Миколая (2018)

Хлопчик Артем та його старша сестра Поліна залишилися в будинку у Карпатах, коли їхні батьки поїхали по справах. Неочікувано до них завітав чоловік, який заявив, що він - Святий Миколай. Проте виявилося, що наміри в нього зовсім не добрі, а тому дітям доведеться увімкнути свою винахідливість, щоб відбитися від злочинця.

Тепер я буду любити тебе (2015)

Українсько-грузинський фільм з Ольгою Сумською та Богданом Бенюком у головних ролях. За сюжетом, модний ресторатор Мішель живе майже ідеальним життям, але, коли від нього йде кохана, все починає руйнуватися. І ось доля зводить його з дівчиною, в якої дуже схожі проблеми. Їх тягне один до одного, проте вони все одно залишаються на відстані. Тож як бути?

Мій дідусь - Дід Мороз (2020)

Нова святкова стрічка про хлопчика Максима, який дізнався, що його дідусь - це справжній Дід Мороз. Він вирушає на його пошуки до столиці, зокрема, Максим намагається потрапити до головної ялинки. Саме там йому треба загадати бажання про возз'єднання родини. А дорогою на нього чекає безліч пригод!

Сторожова застава (2017)

І, хоча ця стрічка не зовсім зимова, та казкової атмосфери в неї хоч відбавляй! Це історія про хлопця Вітька, який потрапив у минуле, у Київську Русь. Тоді, коли триває протистоянні Добра та Зла, до нього потрапляє магічний артефакт, здатний надати могутню силу своєму володарю. А ще його союзниками стають легендарні богатирі, разом із якими йому доведеться боротися з армією злодіїв на чолі з гігантським монстром.

Ангели чудяться (2014)

Короткометражка з DZIDZIO у головній ролі, де компанію музиканту склали його друзі Лесик та Юлик. Ця трійця вирушає колядувати сільськими будинками, щоб підзаробити грошей. Проте хлопці всім розповідають, що збирають гроші на будівництво церкви. 

Раніше ми розповідали про найочікуваніші фільми, які виходитимуть протягом 2021-го року на Netflix. Серед них - сатира Не дивись вгору з Леонардо ДіКапріо та бойовик Червоне попередження з Раяном Рейнольдсом та Дуейном Джонсоном.

Вийти в ефір
18.01