Останні новини

Сильна заява: Сергія Дружка внесли у "чорний список" Мінкульту

Телеведучий потрапив у нього 22 березня.

Російський телеведучий Сергій Дружко знаменитий за програмою "Нез'ясовно, але факт", потрапив до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. "Людина-мем", вислови якого гуляють інтернет-пабліками потрапила туди в цей понеділок.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Міністерства культури та інформаційної політики.

вікі.jpg

Сергій Дружко. Фото: Wikipedia

Читайте також: Англійці врятував життя "Сталін"

Сергій Дружко потрапив до так званого "чорного списку" Мінкульту. Зараз у ньому разом з телеведучим налічується 179 осіб.

Сам чоловік найбільше запам'ятався своїми епічними фразами з програми "Нез'ясовно, але факт", де розповідав різні містичні та напівконспірологічні теорії з абсолютно серйозним виразом обличя. Серед "перлів":

"Сильное заявление. Проверять я его, конечно же, не буду"; "Пришло время развеять сомнения", "Я не хочу этот банан!". А також:

  • "Вы не правы, всего доброго.
  • В моей коллекции есть шуточный видеоролик.
  • Я вышел в Интернет с таким вопросом.
  • Я возьму эту чешую на экспертизу.
  • Маг Сергей Дружко. Звучит неплохо.
  • Просматривая видеозапись тела пришельца Алёшеньки, я ловлю себя на мысли, что где-то уже это видел".
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fybjCHLniNE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Прославився Дружко і своїм відеоблогерським контентом: веде "Druzhko Show" на YouTube.

Позиція щодо російсько-української війни

Ще в 2017 році опублікував на своїй сторінці в забороненій в Україні соцмережі "Вконтакте" пісню свого друга "Наш Крим". А коли учасницю від Росії на Євробаченні Юлію Самойлову не допустили до конкурсу заявив, що ця пісня була "відповіддю Джамалі". За відкриту підтримку агресії РФ потрапив до "чорного списку" "Миротворець" роком раніше.

Нагадаємо:

  • Українська прокуратура відкрила кримінальну справу стосовно 23 російських артистів. Усі вони виступали на концерті щодо відкриття Кримського мосту на анексованій території у Криму. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04