Останні новини

"Силоміць випхали з території та забирали телефони у громадян": у Києві напали на знімальну групу одного із інформагентств. Відео

Поліція розпочала кримінальне провадження проти охоронців ринку "Столичний"

У суботу, 6 лютого, на журналістів видання "Великий Київ" напали охоронці ринку "Столичний". Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на "Великий Київ" та пресслужбу Поліції Київської області.

Читайте також: Напад на журналістку у прямому ефірі. Поліція відкрила кримінальне провадження на чоловікастоличний ринок напад.jpg

Фото: "Великий Київ"

Журналіст Максим Юр‘єв та оператор, які є штатними працівниками інформаційного агентства "Великий Київ" готували журналістський матеріал про ціни на ринку "Столичний", що на Софіївській Борщагівці, та як саме можна зекономити киянам.

За кілька хвилин після початку зйомки охоронці оточили знімальну групу та застосовували фізичне насильство: випхали з території ринку оператора та журналіста. До слова, ринок – це публічне місце, де кореспондент або будь-який громадянин має право проводити фото та відеозйомку.

Крім того, охоронці також вихоплювали телефони у пересічних громадян – свідків конфлікту, які  були обурені поведінкою охоронців Столичного ринку.

Охоронці відмовилися показувати документи, які б засвідчували їхні особи. На відео видно, що на голові охоронців щільно натягнуті капюшони, бафи та захисні маски, що значно ускладнює встановлення їхніх осіб.охоронці.jpg

охоронці.png

Фото: "Великий Київ"

Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів за ст. 171 Кримінального кодексу України.

<iframe width="660" height="371" src="https://www.youtube.com/embed/JCr-UmnEI6U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
24.02