Останні новини

Синдром Наполеона? Kyiv Live показав, на чому їздить Винник та його секретну квартиру в Києві

Олег Винник не зміг приховати приватне життя та був розсекречений журналістами

Український співак Олег Вінник живе майже у центрі Києва та роз'їжджає по місту на величезному пікапі Ford Raptor. Чому співак обрав саме таку машину, розбиралися журналісти проєкту "Викриття", повідомляє Kyiv Live.

"Кажуть, що такі круті та гігантські машини часто обирають чоловіки із "Синдромом Наполеона", щоб компенсувати свої комплекси через невеликий зріст", - прокомментував журналіст.

У цьому суперкарі є міні-холодильник, а на даху - кріплення, щоб поставити палатку. Перевагою автівки вважається великий багажник. Коштує вона понад 100 тисяч долларів, а вміщує водія та шістьох пасажирів.

Читайте також: Kyiv Live есклюзивно показав маєтки Потапа з Каменських та Горбунова з Осадчою

изображение_2021-03-22_153429.png

До речі, замість особняка у Винника виявили квартиру у Києві. Район не дуже престижний, хоча знаходиться майже у центрі. Про це свідчить не лише авто зірки на закритій території двору, а й документи на реєстрацію торгових марок "Oleg Vinnik" та "Молода вовчиця". Там зазначається, що їх власник зареєстрований саме в багатоквартирному домі на Гоголівській.

изображение_2021-03-22_153554.png

"На першому поверсі розташовано відділення банку та ресторан. Подвір'я прикрашають ялинки та яскрава ілюмінація. Цілодобове пильнування об'єкту забеспечує охоронець у будці", - зазначив журналіст.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TIY6y5A91nA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Олігарх Ігор Коломойський наразі живе біля Дніпра. Він облаштував власну резиденцію за 50 кілометрів від міста у селі Микільське-на-Дніпрі. Садибу він поділяє разом з підприємцем Геннадієм Боголюбовим.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05