Останні новини

На столичного коміка та ведучого "Телебачення Торонто" напав депутат Київради

Костянтину Богатову не сподобалася лайка під час стендапу, але пізніше він вибачився перед коміком

На столичного коміка, а також співведучого та сценариста проєкту "Телебачення Торонто" Влада Капицю напав депутат Київради Костянтин Богатов. Це сталося у неділю, 14-го лютого, під час стендап-концерту Капиці у Києві.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Телебачення Торонто у Facebook.

Читайте також: У Києві киянка напала на свого співмешканця

Відомо, що під час виступу депутат зупинив коміка через те, що у своєму матеріалі той використовував лайливі слова. Влад заявив, що було попередження про нецензурну лексику, але Богатов відповів, що її не буде.

Після цього він вдарив Капицю в обличчя, а також зачепив його телефон та окуляри, які розбилися. 

"Телефон вилітає, відео вимикається, але частина збереглася. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20. Від стрімкості ескалації конфлікту я ***** (був вражений - ред.), звичайно. Стоїть навпроти мене озвірівше тіло. Крикнув "допоможіть", щоб не бити його. Збіглись люди. Ще побикував, пострибав до нас, і почав затирати щось про культуру і доводити нам те, що світ не такий як має бути, а він знає, як має бути", - прокоментував інцидент сам комік.

Зазначається, що глядачі викликали поліції, а сам артист продовжив стендап-концерти. Правоохоронці прибули пізніше, але попросили депутата покинути приміщення. Пізніше Костянтин Богатов вибачився перед Владом Капицею, зазначивши, що "застосовувати силу було недоцільно, але і матюки — це неправильно".

Відео зі сторінки Влада Капиці у Facebook. Обережно, ненормативна лексика:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvladkapytsia%2Fvideos%2F2813214895567827%2F&show_text=false&width=267" width="267" height="900" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.03