Останні новини

Сюрприз із Нідерландів: у Києві висадять 100 тисяч тюльпанів

Один із приводів подарунку - 30-річчя Незалежності України

Королівство Нідерланди з нагоди 30-річчя Незалежності України подарувало Києву 100 тисяч тюльпанів. Їх висадять на Михайлівській площі, біля будівлі Міністерства закордонних справ України та частину на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє КМДА.

Для висадження на центральних площах столиці були передані тюльпани сортів Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk. Усі вони розпускаються в квітні-травні. Висота квітів від 40 до 60 см залежно від сорту, що дозволить створити об’ємні геометричні малюнки. Гамма кольорів: жовтий, жовтогарячий та червоний.

Квіти планують посадити 27 листопада об 11:00. Захід проводиться за ініціативи Почесного консула України у м. Амстердам Еміля ле Севрена Жакета. Партнером проекту виступили Міжнародні авіалінії України, що забезпечили транспортування посадкового матеріалу з Нідерландів в Україну.

Нагадаємо, у перші вихідні грудня, 5 та 6 грудня, на території комплексу OSOCOR RESIDENCE в Києві запрацює зимова локація. Вона буде оформлена у тематиці відомого фільму про чарівників та магічний світ - стрічці про Гаррі Поттера.


Вийти в ефір
22.01