Останні новини

Тарифи можуть знизити: в Кабміні розповіли, як хочуть "порадувати" українців

Галущенко пообіцяв розібратися зі спекуляціями на енергетичному ринку.

Новопризначений міністр енергетики України Герман Галущенко вважає, що існує реальна можливість зменшити високі тарифи на електроенергію та газ для українців.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Міністерства енергетики.

Читайте також: Скандальне минуле - що відомо про Германа Галущенка

"Тарифи на електроенергію та газ потрібно не збільшувати, а шукати шляхи, як їх зменшити для вразливих верств населення. І насправді для цього є можливості та ресурси, причому робити це можливо ринковими методами, не адміністративними. Саме такі можливості є всередині ринків", - зазначив Галущенко.

За його словами, ринок енергетичних послуг не має бути грою з нульовою сумою, коли один учасник енергогенерації виживає за рахунок знищення іншого, а також коли спекуляції з цінами виймають останні гроші з кишень пересічних громадян.

Нагадаємо:

  • За призначення Германа Галущенка міністром енергетики віддали голоси 305 народних депутатів.
  • 28 квітня Кабінет Міністрів України звільнив з посади голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.
  • Виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко замінить звільненого Коболєва на посаді. Рішення про призначення уряд прийняв в той же день. Замість Вітренка тимчасовим виконувачем обов’язків голови відомства було призначено заступника міністра енергетики Юрія Бойка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05