Останні новини

Тарифи на воду в Україні можуть підвищити: причини

Наразі українська ціна відрізняється від європейської.

Член Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Ольга Бабій заявила, що витрати на водопостачання та водовідведення в Україні не перевищують 2% від загальної витрати домогосподарства на комунальні послуги, що мінімум у два рази нижче, ніж в Європі. За її словами це непробачно і цю ситуацію потрібно виправляти.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на запис засідання круглого столу “Цінність води та її ціна”.

Читайте також: Як карантин вплине на ціни на продукти цієї весни

На думку Бабій, така ситуація пов'язана з тим, що послуги водоканалів в Україні нібито недооцінені.

“Я вважаю, що на сьогодні ця послуга недооцінена, тому вона повинна, як мінімум, бути скоригованою на обсяг інвестицій... Зважений, поступовий обсяг інвестицій, до моменту застосування стимулюючого тарифоутворення, дозволить підприємству інвестувати кошти прозоро і відповідально, а також забезпечити належний рівень наданої послуги”, - додала член НКРЕКП.

Нагадаємо:

  • До кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду в Україні не підвищуватимуться. Очільник уряду Денис Шмигаль розповів, що Кабміну вдалося досягти домовленостей з органами місцевого самоврядування.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
11.04