Останні новини

Тарифи в Україні: очільник “Нафтогазу” назвав ціну блакитного палива в квітні

Він залишиться без змін.

НАК “Нафтогаз України” вже визначилась з цінами на блакитне паливо для прямих клієнтів. Компанія наразі постачає газ приблизно 13% украънських домогосподарств.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів очільник компанії Андрій Коболєв, повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Тарифи на воду в Україні можуть підвищити

"Ми домоглися зростання нашої клієнтської бази з серпня попереднього року з 2% до 13%. Плануємо це робити і надалі. Своїм клієнтам, які були з нами цей сезон, збираємося запропонувати на квітень таку ж саму ціну, яка була в них і в березні. Таким чином ми закінчуємо опалювальний сезон стабільною ціною", – розповів Коболєв.

За його словами, це комерційна пропозиція компанії і тактика боротьби за ринок.

"Що робитимуть інші постачальники, ми поки що не знаємо, нам самим цікаво. Але скоро дізнаємося. Завтра всі компанії оголошуватимуть свої ціни на квітень”, - сказав він.

За словами очільника “Нафтогазу” ціна для клієнтів компанії буде 6,86 грн за куб. м. Тим клієнтам, які знаходяться з нами як клієнти в рамках механізму "Постачальник останньої надії", ціна становитиме 6,99 грн за куб. м.

Нагадаємо:

  • Кабінет міністрів ухвалить рішення щодо незмінного пільгового тарифу на електроенергію для населення на рівні 1,68 грн/кВт-год. Цей тариф діє з січня 2021 року.
  • Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, відмовила акціонерному товариству “Укрпошта” в зміні тарифів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04