Останні новини

Тепер "коронавірус - це всесвітня змова" не пройде: Facebook буде блокувати "фейкову" інформацію про вакцини та COVID

Компанія направила 120 мільйонів доларів на допомогу органам охорони здоров'я та відомствам ООН у поширенні інформації про вакцини

Компанія Facebook ухвалила рішення розширити список неправдивих та помилкових стверджень про коронавірус, які видалятимуть з мережі. Мова йде про дописи, які дезінформують населення. На такий крок вони пішли після консультацій із провідними медичними організаціями, включно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Facebook.

Читайте також: Facebook визнав пост нардепа Камельчука про "смертельну вакцинацію" фейком і видалив йогофейк.jpg

Фото: BBC

Так, компанія Facebook вирішила розширювати список фейкових заяв про "шкоду" для здоров'я вакцини від коронавірусу, котрі користувачі викладають на свої акаунти та розповсюджують неправдиву інформацію. Таке нововведення стосується і Instagram. 

Мова йде про дописи, що "коронавірусу не існує", або ж "коронавірус створений штучно", "вакцини - токсичні", "вакцини викликають аутизм", "неефективні" та що "перехворіти коронавірусом безпечніше, ніж щеплюватись". Групи та особисті акаунти , котрі діляться такими повідомленнями, можуть бути видалені.

Також Facebook має наміри покращити пошук на своїх платформах. До прикладу, якщо людина шукатиме інформацію про вакцини або COVID-19, соцмережа підтягуватиме перевірені, авторитетні результати, аби люди змогли отримати експертні дані. У Instagram пошук акаунтів, що відмовлятимуть від вакцинації, буде ускладнено.

У компанії зазначили, що направлять 120 мільйонів доларів на допомогу органам охорони здоров'я та відомствам ООН у поширенні інформації про вакцинацію.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03