Останні новини

Теракотова армія та "гравці з вогнем": як відкрився фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів

Фестиваль триватиме до 28 березня

У Києві 12 лютого, на Китайський Новий рік, відкрився фестиваль Гігантських Китайських Ліхтариків. Окрім традиційного червоного символу свята на Співочому полі багато світлових ілюмінацій, що відображають культуру Піднебесної.

Як виглядає локація нині, продемонстрував "Главком", передає Kyiv Live.

Читайте також: У Києві на Співочому полі відкриється фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів

На вулиці Лаврській, 33, розташовано понад 30 світлових ілюмінацій. Серед них знаменита теракотова армія, Велика китайська стіна, долина квітів, дерево бажань, сичуанська опера та багато героїв із легенд та казок. 

Фестиваль ліхтарів.jpg

Окрім того на глядачів чекало вогняне шоу під музику, яке умільці провели попри мороз та сніг.

На Співочому полі Печерського ландшафтного парку атракціони, майстер-класи для киян та самі інсталяції чекатимуть гостей щодня з 17 до 22 аж до кінця березня.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QatSc7DyuM0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео "Главком"

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
05.03