Останні новини

Тільцям - ранок без похмілля, Ракам - ночувати вдома: гороскоп на 7 вересня

Наші астрологи не сплять навіть у неділю. І поки українці відходять від перших версневих вихідних, вони вже пошепотілися з небом та знають, що віщує знакам зодіаку понеділок 7-го вересня.

Kyiv Live обіцяє, що цей день стане достославним для усіх 12 знаків циклу. У Змієносця ми не віримо.

Овен

Доведеться прийняти виклик, який принесе чимало складнощів. Все складеться добре, але доведеться докласти зусиль, щоб подолати цю перешкоду.

Телець

От вже видалася нічка, га? Потихеньку-потихеньку доповзайте до кухні, приводьте себе у порядок та збирайтеся на роботу - доля подарує вам спокійний день. І як у пісні Меладзе - "все має бути без метушні".

Близнюки

Ви майже відпочили на вихідних і - овва - не залажали на роботі. Можете спокійно дивитися у завтрашній день - тиждень обіцяє бути спокійним і ви встигнете підготуватися до подій наступного уікенду.

Рак

Не знаю як вам, але нам зірки підказують, що варто бути більш наполегливими у своїх починаннях. Настирність не замінить вам жодної іншої риси. Але при цьому пам'ятайте, що ви не керуєте країною і вдома вас не чекають вінтики комунізму - частіше знімайте взуття у власному помешканні та проводьте час з рідними.

Лев

Ваш місяць добіг кінця, але це не означає, що ваша влада закінчилася. Просто вересень дозволив перенести її на якісно новий рівень. Насолоджуйтеся підвищенням - кар'єрний зріст 7 вересня вам гарантований.

Діва

Фаза верховної жриці дає вам деякі привілеї. Ну, наприклад, заповітні мрії цього дня мають звичку збуватися. Зовсім раптово у наливайці навпроти можуть НАРЕШТІ коротнути колонки, а сусіди з, безперечно, гарним кіносмаком знайдуть-таки кнопку, що зтишує звук. Або взагалі поставлять на mute та займуться чимось кориснішим.

Терези

7 вересня принесе вам такий необхідний зараз баланс. Попереду відповідальні та нервові заходи, тож душевний дзен віднайдеться дуже доречно.

Скорпіон

Ваше жало з'явилося дуже вчасно: саме час показати, що ваш характер не дозволить будь-кому ставитися до вас легковажно.

Стрілець

Ваші друзі лише й мріють про те, аби піти в ту Богом забуту, а вами віднайдену кафешку й посидіти за мохіто з ролами "Філадельфія". Дайте їм шанс розгрести купу справ, а собі - впоратися з несподіваними життєвими сумнівами - і будьте певні, гарний настрій вам забезпечено.

Водолій

Ваша натура дозволяє вам швидко знаходити спільну мову з людьми. 7 вересня ви відчуєте всі переваги цього дару.

Козеріг

Ваш знак не лише зовнішньо схожий з Овнами. 7 вересня доля-злодійка вирішила пожартувати та заготувати для вас точно такий самий прогноз, як і їм! Уявляєте, навіть зірки лінуються...

Риби

Новий робочий тиждень - новий старт. Ви спробували себе в новій ролі, і, будьте певні, оточуючі належно оцінили ваші старання. Готуйтеся до гігантського фідбеку вдячності.

Нагадаємо, 7 вересня в Україні відзначають дні вшанування святих Тита та Варфоломія. Останній особливо вирізняється тим, що цього дня наші предки вперше ходили в ліс по гриби.

Вийти в ефір
01.11