Останні новини

Тіна Кароль стала веганкою: співачка пояснила свій вибір

Вона вважає, що люди і тварини є рівноправними дітьми природи

Українська поп-діва Тіна Кароль нещодавно поділилась новиною, що вже близько місяця дотримується веганства. Каже, що ця думка виникла в нею перед тим, як вона поїхала до Намібії.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram Тіни Кароль.

Читайте також: Стали відомі переможці "Золотого глобусу-2021"

кароль.png

Тіна Кароль стала веганкою. Фото: скріншот Instagram

"Я навчилася мислити більш масштабно, бути мобільнішою. А ще я стала набагато щасливішою. Відчула свободу навіть на фізичному рівні. З'явилася інша структура мислення. У мені немає відчуття втрати. Я не хочу більше думати про втрату, як про безповоротну точку. Після неї обов'язково буде придбання. Наші втрати з точки зору майбутнього – це можливості знайти щось краще і відкрити очі. Це реверс: втратили – знайшли", – прокоментувала співачка.

За словами Тіни, саме у Намібії вона зрозуміла, що і люди і тварини є рівноправними дітьми природи. Тому вона більше не може вживати продукти тваринного походження.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04