Останні новини

Тихановська розповіла про свою позицію стосовно Донбасу та Криму

Білоруська політикиня заявила, що аби промовити це, їй потрібна певна мужність

Білоруська політична діячка, кандидатка в президенти країни у 2020 році Світлана Тихановська розповіла про свою думку щодо питання Донбасу та Криму. Вона вважає, що ці регіони - українські.

Про це опозиціонерка заявила в інтерв'ю Дмитру Гордону, передає Kyiv Live.

Читайте також: Зеленський розповів про щеплення, російську вакцину та медичну реформу

"Це Україна. Це все очевидно, ще нещодавно використовували фрази "де юре", "де факто", але коли ми зараз розуміємо, що по закону в нас (Білорусі - прим. ред.) президент програв, проте фактично він утримує владу, мабуть, ситуація стала більш зрозумілою. І вже не потрібно щось завуальовувати", - сказала Тихановська, зауваживши, що, аби це визнати, їй необхідна додаткова мужність.

Щодо російсько-української війни білоруська опозиціонерка зазначила, що злочин проти України скоїла не РФ, а люди. І якщо це так, має бути розслідування й суд.

"Я вважаю, що Росія скоїла помилку, зіпсувавши стосунки росіян та українців", - заявила політикиня, погодившись, що в Білорусі Росія "наступила на ті ж граблі".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_jrnKW8boCY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео: YouTube-канал Гордона

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04